18 Nisan 2013

Hepsiburada.com Eksik Aksesuar Sorunu!

02.04.2013 tarihinde satın almış olduğum LG 4X HD cep telefonu, ürün sayfasındaki paket içeriğinde de birçok aksesuarı olmasına rağmen elime hediyesiz şekilde ulaşmıştır. Bununla ilgili şikayetimi iki gün içinde Eksik Ürün/Aparat kısmına iletmeme rağmen sorum cevaplanmamıştır. Son olarak 16.04.2013 tarihinde Müşteri Hizmetlerini aradığımda şikayetim değerlendirilmeye alınmıştır. Ancak bana verilen cevap, bizim yapabileceğimiz bir şey yok şeklindedir.
İşin garip yanı, ben aldığımda Ek batarya, Sd kart, Arka kılıf, kalem vb. gibi hediyelerin paket içeriği kısmında yer almasına karşın, dün baktığımda o kısmın değiştirilmiş olmasıydı. Bir nevi müşteri haksız duruma düşürülmüştür.

Seyfullah 35 Okunma

Cevaplar

  • Seyfullah29 Nisan 2013

    Şikayetin çözüme ulaştırıldığı falan yok. İade alacağız dediler almadılar. Göz boyuyorlar, ben güvendim aldım. Siz almayın!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Seyfullah Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön