02 Kasım 2015

Hepsiburada.com Destek Hattı Çözüm Üretmiyor!

Hepsiburada.com dan aldığım ürün elime hasarlı ulaştı. 3 dakika içinde kargo ve Hepsiburada.com ile irtibata geçmeme rağmen kimse üzerine alınmıyor. Kargo firması, Hepsiburada'ya, Hepsiburada kargoya yükleniyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda yapılacak bir şey olmadığını kabul etmemi söylediler. Bunun üzerine diğer verdiğim siparişleri iptal etmek istediğimi söyledim, telefonda tamam iptal ettik demelerine rağmen site üzerinden yazılı bir metinle iptal edemeyeceğimi, istersem kolay iade ile inceleme için kendilerine tekrar gönderebileceğimi bildirdiler. Ben hata yapıp alışveriş yaptım.

Mustafa 38 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa04 Kasım 2015

  3.11.2015 itibari ile ürünün iade alındığına dair bir mail aldım. Sonuçta firma sorumluluğu üstlendi ve mağduriyetimi giderdi gibi görünüyor. Bakalım geri ödeme işlemi süresince başımızı neler gelecek. Bir de merak ettiğim madem mağduriyeti gidereceksiniz bu süreçte neden saçma sapan bilgiler vererek müşteriyi çileden çıkarıyorsunuz? Aklı selim bir kişi mevcut durumu anlatmış olsa ve doğru bilgilendirmiş olsa ne ben uğraşacağım ne siz.

 • Mustafa02 Kasım 2015

  Firma ile yaptığım görüşmelerde, kesinlikle benim hatam olmayan bu durumu kabullenmem gerektiği ve yapacağım bir şeyin olmadığı söylendi. Bu firma utanmadan televizyona reklamlar verip müşteri memnuniyeti hakkında ahkam kesiyor. Kesinlikle uzak durun, terbiyesiz ve ukala müşteri hizmetleri yanında müşteri mağduriyeti.

 • Mustafa02 Kasım 2015

  Firma müşterisine ilgisini sadece otomatik bir mesaj atarak göstermiştir ve kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir. Daha ambalajından çıkardığım hasarlı ürünü "ne halin varsa gör" edasıyla geçiştirmektedir. Alışveriş yaptığım bu kurum tamamen çıkar amaçlı itibarsız bir kurumdur. Lütfen uzak durun başınız ağrımasın.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Kasım 2015

  Sayın Mustafa Çağrı Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CDJ-286-46736 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön