19 Ekim 2016

Hepsiburada.com Değiştirilmesi İçin İade Ettiğim Ürünüm Gelmiyor!

Sipariş verdiğim parfümlerden bir tanesini kusurlu geldiği için iade ettim. 07.10.2016'da kargoladım. Satıcı aradı ürünün sahte olmadığını söyledi. Her neyse konuştuk anlaştık ürünü değiştirip göndereceğini söyledi (08.10.2016). Aradan 4 gün geçti ses yok, arıyorum satıcıyı telefonlarımı açmıyor. Hepsiburada'ya web sitesi online destekten şikayet talebi oluşturdum (12.10.2016).

Halen bir sonuç alabilmiş değilim 6 gün geçmesine rağmen. Ürünü iade ettiğimden beri 11 gün geçti. Hepsiburada'yı arıyorum onların da telefon meşgule düşüyor. Sabırlı davrandım bekliyorum. Artık ya ürünümü yollayın ya da paramı iade edin. Yoksa tüketici haklarına gideceğim.

Murat 129 Okunma

Cevaplar

  • Murat25 Ekim 2016

    Sayın Yetkili Kaydınız alındı diyorsunuz sonra bir daha ne bir mesaj, ne bir arayan, yok yok yok... 5 gün daha geçti farkında mısınız. 1 ay olacak o ürünü satın alalı. Altı üstü bir tane iade ettiğim parfümü değiştirip göndereceksiniz. Yapamıyorsanız söyleyin. Kendinize itiraf edip biz bu işi yapmayı beceremiyoruz deyin. Bende ona göre davranayım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Murat T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UDQ-617-41056 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön