14 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Değişim Onayı Bir Türlü Gelmeyen Ampuller!

21. 04. 2013 te sipariş verdiğim 4 parça üründen biri olan; Dulux-El Osram Spral 5w/865 Beyaz kargodan geldiğinde kırık çıktı. (1 hafta önce de Philips ampul kargodan kırık çıktı.)

Müşteri hizmetleri ile görüştüm ve bana onay formu doldurmamı 24 saat içinde onay kodunun gönderileceği söylendi. 27. 04. 2013 te doldurduğum formuma bugün hala onay gelmedi. Defalarca aramama rağmen oyaladılar ve bugüne kadar sabrettim.

Artık üründen de vazgeçtim, maksadım diğer üyeleri uyarmak. Hepsiburada.com'un ampul kargo pakedi berbat! kutunun içine hiçbir yumuşak destek koyulmuyor, ürün kutu içinde oynuyor. Ampul kutunun içinde sağa sola çarpa çarpa geliyor.

Hasan 39 Okunma

Cevaplar

  • Hasan14 Mayıs 2013

    Kargodan tarafıma kırık gelen ampüller ile ilgili onay sorunu devam etmektedir. Sorun çözüme ulaşmamıştır sayın yetkili. Benim arıza/iade formu değilde eksik aparat formu doldurduğumu iddia edip, oyalamaya devam etmektesiniz. Tekrar iade değişim formu doldurmamı istiyorsunuz ancak bu onay sürecini beklediğimden dolayı 7 günlük iade hakkımda elimden alınmıştır ! Tekrardan bir iade formu oluşturamamaktayım. Şikayetimi tekrar yazıcam ki vatandaş şikayetleri cevaplandırıp çözüme kavuşturduğunuzu zannetmesin ! Sözde %100 cevap ile çok ilgilisiniz. Bir de mağdur müşterilere sormak lazım ! Kopyala yapıştır cevaplarınızla hiç yardımcı olmadığınızı bilmelisiniz !

  • Hasan14 Mayıs 2013

    Sorun çözüme ulaşmamıştır sayın yetkili. Benim arıza/iade formu değilde eksik aparat formu doldurduğumu iddia edip, oyalamaya devam etmektesiniz. Üstelik bu onay sürecini beklediğimden dolayı 7 günlük iade hakkımda elimden alınmıştır ! Tekrardan bir iade formu oluşturamamaktayım. Şikayetimi tekrar yazıcam ki vatandaş şikayetleri cevaplandırıp çözüme kavuşturduğunuzu zannetmesin !

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Hasan S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön