19 Nisan 2013

Hepsiburada.com Değişim İstedim Onarıp Gönderdiler!

Iphone 5 marka ürün ayıplı çıktığı için değişim istedim ürünü rızam olmadan onarıp geri gönderdiler. Bu kez iade formu doldurdum kabul edildi ve kargodan teslim almadan iade ettim. Ürün tekrar servise gitti ve iade isteğime rağmen ürün tekrar tarafıma gönderilmek üzere kargoya verildi ve bundan sonra !müşteri hizmetleri ile aramda geçen komik dialog aşağıdaki gibidir takdirinize bırakıyorum.

Bartu 35 Okunma

Cevaplar

 • Bartu04 Mayıs 2013

  Şikayetvar.com olmasa ürünümün iadesi ya yapılmaz ya da çok uzun sürerdi. Şikayetvar.com'a sağladığı imkanlardan dolayı teşekkür ederim. Hepsiburada.com'a gelirsek bir daha değil elektronik cihaz bir iğne bile almayı düşünmüyorum.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Nisan 2013

  Sayın Bartu B, Sorununuzun kısa süre içerisinde çözümü için gereken çaba gösterilmektedir. Çözümlendiğinde size e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Bartu20 Nisan 2013

  Sizin benim rızam olmadan ürünü onarma yahut onarıma izin verme hakkınız yok. Bu hak tüketiciyi korumaya dair kanun madde 4'te açıkça tüketiciye veriliyor. Dolayısıyla AYIPLI ürünün onarımı rızam olmadan yapıldığından ödediğim bedelin iadesini istiyorum.

 • Bartu19 Nisan 2013

  Peki ben fotoğraflarda yazdıklarımı okumadığınızı varsayarak buradan sorayım. Yetkili servis dediğiniz servis ürün hakkında iade kararı vermiyor ise tüketicinin korunmasına dair kanunun 4. maddesindeki seçimlik haklarımdan olan onarım isteme hakkımı bana hiç bir şekilde sormadan kafasına göre yapma hakkını hangi hukuki kaynaktan alıyor ?

 • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Nisan 2013

  Merhaba Bartu B. Mailinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmış olup konunun detayları tespit edilmiştir. Elektronik ürünlerin değişim / iade işlemleri teknik servis raporları ile yapılmaktadır. Ürününüz, bu raporun temini için teknik servise gönderilmiştir. Teknik servisten gelen rapor doğrultusunda işlemler yapılmıştır. Saygılarımızla Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön