18 Şubat 2013

Hepsiburada.com Değişim Gecikmesi!

12-01-2013 te sipariş verdiğim tabletim 16-01-2013 te elime geçti. Üründen gayet memnundum ancak 28 ocak günü ekranında benden kaynaklanmayan nedenlerden dolayı dümdüz bir çizgi oluştu. 29 ocakta değişim talebinde bulundum, kabul edildi ve 31 ocakta ürün değişim için hepsiburada.com'a ulaştı.


Ürünün sıfırı ile değişimini istedim ancak aradan geçen 16 güne rağmen ürünün halen inceleme sürecinde olduğu söyleniyor. Teslimatı 4 günde biten ürünün değişimi neden bu kadar uzun sürüyor? Bu mudur sizin tüketici memnuniyetiniz? Bir daha asla hepsiburada.com'dan elektronik alışverişinde bulunmayacağım.

Olgun 50 Okunma

Cevaplar

  • Olgun18 Şubat 2013

    değişim oldu teşekkürler.sezarın hakkı sezara

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sayın Olgun P, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön