14 Nisan 2014

Hepsiburada.com 'dan Aldığım Ürünler Düzgün Paketlenmiyor

Hepsiburada'dan aldığım ürünlerin paketlemesi yapılmıyor desem yeridir. Kutuların paketlemesi tam olarak yapılmıyor, ekstra olarak ürün poşetin içerisine koyulmuyor, küçük bir ürün için büyük bir kutu tercih ediliyor.


Ürünün dış tarafında ki kutu sağlam olsa da içerisinde taşınan ürün, herhangi bir koruyucu malzeme kullanılmadığından ve ürüne göre oldukça büyük bir kutu tercih edildiğinden, kargoda deforme olarak tarafıma ulaşıyor. Bunun yerine, koruyucu poşete koyulsa, alınan ürüne göre özel koruyucu malzemeler kullanılsa ve ürünün boyutuna uygun kutuya yerleştirilse böyle sorunlar olmaz.

Zerrin 52 Okunma

Cevaplar

  • Zerrin15 Nisan 2014

    Evet kayıt açılıp, ürün paketlememiz doğru yapılmaktadır gibi bir yanıt verildi.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Nisan 2014

    Sayın Zerrin T, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HXC-188-54063 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön