24 Ekim 2016

Hepsiburada.com Daha 1 Ay Dolmadan Aldığım Lastik Yarıldı

Hepsiburada'dan Nokian marka Weatherproof dört mevsim lastik aldım. Fatura tarihi 1 Ekim'dir. 23 Ekim günü lastik maksimum 20 km/saat hızla seyir halinde iken yanağından yarıldı. Lastikte 5 cm civarında yarık bulunmaktadır. Yaz kış güvenle kullanabileceğim bir lastik beklentisi ile aldığım lastikler daha 1 ayı dolmadan yarıldı. İlgili lastiğin yenisi ile değiştirilmesini talep ediyorum.

Can 438 Okunma

Cevaplar

 • Can17 Aralık 2016

  Ekimde yaptığım şikayete Aralık ayında olumsuz cevap geldi. Teşekkürler Hepsiburada... . Harikasınız! Küfür etmeyeceğim ama içimden söyleniyorum... .

 • Can17 Aralık 2016

  Ekimde yaptığım şikayete Aralık ayında olumsuz cevap geldi. Teşekkürler Hepsiburada... . Harikasınız!

 • Can09 Kasım 2016

  Hepsiburada.com konu ile ilgilenmemiş, ilgili takip linkinden cevap vermemiştir. Son çözüm olarak aynı lastikten paramla bir adet alıp taktırmak zorunda kaldım. Söz konusu şirketlerin tavrından ötürü 200 TL zarar etmiş bulunmaktayım. Bir daha Hepsiburada'dan alışveriş yapmayacağımı ve çevreme oradan alışveriş yapmamaları gerekeceğini telkin edeceğimi bildiririm. Ayrıca Nokian lastiklerin de distribütörü değişmeden bir daha bu lastiklerden kullanmayı düşünmemekteyim.

 • Can02 Kasım 2016

  Bir Hepsiburada şikayetimle ilgili bir bilgi bana vermemektedir. Sadece beni bilgilendireceklerine dair bir yazı gönderdiler, fakat bir haftadır cevap yok. Nokian lastiğin genel müdürlüğü ile yaptığım görüşmede de yardımcı olunmadı ve geçiştirildi. Şu an 3 adet Nokian lastik ve stepne ile idare ediyorum. Aynı çaptaki lastik için Nokian bayisini aradığımda da ellerinde bu lastiğin olmadığını söylediler. İvedi olarak sorunumun çözülmesini istiyorum.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Ekim 2016

  Sayın Can E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CIY-574-90883 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön