19 Haziran 2015

Hepsiburada.com Çamaşır Makinesi Hala Teslim Edilmedi

31.05.2015 tarihinde Hepsiburada.com adlı siteden 3 adet ürün almış bulunmaktayım. Bu ürünlerin küçük olanları (tost makinası ve çay makinası) söylenen süre içinde teslim edilmesine rağmen çamaşır makinasının hala Hepsiburada.com deposuna giriş yapmadığını öğrendim. 18.06 2015 aradan takribi 20 gün geçmesine rağmen bir türlü doğru bilgi alamadım. Ayrıca bu ürün hala hepsiburada.com sitesinde satılmaya devam ediliyor.
Yani olmayan bir ürünü satıyorlar. Bütün gün TV reklamlarında gövde gösterisi yapıyorlar. Bu benim başıma gelen sadece çamaşır makinası sitelerinde daha olmayan kim bilir kaç ürün var?

Müfit 215 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Haziran 2015

    Sayın Müfit P. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan JCH-119-56161 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  • Müfit20 Haziran 2015

    Sayın yetkili Tamer bey aradınız fakat muadil bir ürünle değiştirdiniz. Muadil ürünü incelediğimde bu ürün benim tesisat şeklime uygun değil çünkü çift su girişli ayrıca a+++ olan ürünü a+ olan bir ürünle değiştirdiniz. Bu konuyu düzeltilmesi için müşteri temsilcilerinizle görüşüp size ulaşmak istedim fakat ne size ulaştım ne de müşteri temsilcinize derdimi anlatabildim. bence önce müşteri temsilcilerinizi değiştirin. Boşu boşuna kargoya vermeyin ürünü dememe rağmen verdiniz. bravooo.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Haziran 2015

    Sayın Müfit P. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JCH-119-56161 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön