18 Şubat 2013

Hepsiburada.com Çağrı Merkezinden Şikayetçiyim!

11 şubatta aldığım ürün hakkında 12 şubatta telefonuma mesaj geldi ve kargolandığı söylendi. Siteden kargo takibi yapmak için baktığımda ise kargo takip numarasının herhangi bir kargo şirketiyle bağlantısı olmadığını gördüm. Çağrı merkezini arayıp kargo bilgisi istedim ve her arayışımda "kısa bir süre" sonra demelerine rağmen üstünden 30 saat geçti ve hala bana kargomla ilgili bir bilgi gelmedi.


Mesaj olarak sorduğumda ise bilgisayardan hazır mesajlar geldi. Şuanda kargomun nerede olduğunu aldığım ürünün ne zaman geleceğini hala bilmiyorum ve sanırım çağrı merkezinin de bana bilgi vermeye niyeti yok.

Elvan 56 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Mart 2013

    Sayın Elvan Ö, Sorununuz 19.02.2013 tarihinde çözüme ulaştırılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Elvan19 Şubat 2013

    Konuyla ilgili bana bir dönüş yapılmadı. Zaten söylediğinizi yapsaydınız şikayette bulunmayacaktım. Ama sonuç yine de değişmedi o ayrı.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sayın Elvan Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön