17 Eylül 2015

Hepsiburada.com Bugün Teslimat İle Ürün Alınmıyor!

Dün gece bugün teslimat (gündüz) ile kol saati sipariş verdim. Bugün 12:00 - 18:00 arasında teslim edileceği ve gelen kuryenin telefonla bana ulaşacağı yazıyordu. 17:30'da gelmeyen kurye için Hepsiburada.com'da arayıp iş adresimi verdiğimi, 18:00'de işten çıkacağımı söyledim.

Dağıtımdaki paketimin yarım saate kadar gecikebileceğini söylediler. Sitede 15:45'de çıkan kuryenin 18:33'de gelip geri döndüğü yazıyordu. Kurye gelmedi hatta söz verilenin aksine aramadı. Gece katılmam gereken bir davet için saatin bugün ulaşması çok önemliydi. Bu arada 1 saat boyunca Hepsiburada.com'a ulaşmaya çalışarak bir yandan dışarıda kuryeyi bekledim. Uzun süre hatta bekledikten sonra sadece kayıt oluşturdular. Mağdur oldum tavsiye etmiyorum.

Bahadir 66 Okunma

Cevaplar

 • Bahadir'in Teşekkür Mesajı21 Eylül 2015

  Geç teslimattan ötürü, benim talebim üzerine 9,90 TL kurye bedeli iade edildi. Hepsiburada aynı kurye firmasıyla çalıştığı sürece böyle sorunlar oluşacaktır, daha önce de arkadaşımın gönderisini tanımadığı bir komşusuna vermişlerdi. Olay anında hem kuryeye hem de hepsiburadaya ulaşmaya çalışırken çok sorun yaşadım iki taraf da cevap vermedi. Ama sonuç olarak Hepsiburada'dan beklediğim gibi kurye ücreti iade edildi. Böyle bir kurye firmasına rağmen, hepsiburadaya sorunu çözdüğü için teşekkür ederim.

 • Bahadir18 Eylül 2015

  Gelmesi gerektiği gün 15:45 te çıkışı yapılan ve 23'e kadar gelmeyen ürün. Ertesi gün dağıtıma çıkışından 30 dk sonra teslim edildi. Keşke bu 30 dakikalık teslimat müşteri hizmetleri ve şikayetvar üzerinden uğraşmadan ve de dakikalarca telefonda bekleyip GSM ücretleri harcamadan yapılmış olsaydı. Buna ek olarak Hepsiburada ödediğim bugün teslimat ücretini iade edeceğini söylemişti ancak şuan ne bir iade ne de konuyla ilgilenen birisi var. Teslimatın geç de olsa yapılmasının ardından her şeyin tatlıya bağlanacağı ve benim mağduriyetimi unutacağımı düşünüyorlar. Hepsiburada'dan beklemezdim.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Eylül 2015

  Sayın Bahadır B. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YSS-267-85449 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Bahadir17 Eylül 2015

  hb kayıt oluşturduktan sonra bugün teslimat gece (18:00-23:00) olarak ev adresime teslim etmeyi kabul etti. Beklediğim gibi yine verilen söz tutulmadı ve ürün gelmedi. Ertesi gün oldu, şuan aynı süreci baştan yaşıyorum. Tekrar kuryenin paketi getirmesini, belki de hem gelmeyip hem de geldik yoktunuz diye mesaj atmasını bekliyorum. Kurye cep numarası mesaj olarak gönderildi ancak meşgul çalmadığı zaman denk geldiğinde de ısrarla cevap veren yok. Kurye firması (Aktif Kurye) HB'ye yakışmayacak derecede umursamaz. hb de konuya yeterince sahip çıkmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön