21 Ekim 2014

Hepsiburada.com Bu Ürünle Kazandığım Hediye Puan İle İlgili!

Hediye çeki tanımlıyorsunuz fakat kullanım süresini o kadar kısa tutuyorsunuz ve mail ile bilgi vermiyorsunuz ki müşteri kullanmasın. Sizin tüketici mantığınız bu mu? Hepsiburada.com'da ziyaret ettiğim ürünleri tespit edip her hafta o ürünlerle ilgili mail yağmuruna tutuyorsunuz. Fakat hediye çekimle ilgili bir tane bilgi maili göndermiyorsunuz neden acaba?

Mesut 571 Okunma

Cevaplar

  • Mesut'un Teşekkür Mesajı22 Ekim 2014

    Şikayetim üzerine hepsiburada.com hediye çekimi yeniden tanımlamıştır. Hızlı ve olumlu yaklaşımından dolayı. Hepsiburada.com müşteri hizmetlerine teşekkür ederim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Ekim 2014

    Sayın Mesut Y, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GGP-637-62427 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön