07 Aralık 2013

Hepsiburada.com Bozuk Ürünün Yerine Uyumsuz Farklı Ürün Gönderdi!

50 TL verip taktırdığım park sensörü (35 TL) daha haftasında bozuldu. Kontrol ettirdim sensörler sağlam dendi sadece beyin ve bazeri söktürüp gönderdim, tamamı lazımmış ürün tekrar bana geri gönderildi!


Ya sabır diyerek ürünün yarım saatlik bir uğraşla sokturdum (20 TL) gönderdim. 1 aya yakın serviste kaldı, yahu yeter altı üstü basit bir park sensörü değiştiriverin dedim çok sağ olun ki aynı gün yenisi ile değiştirip adı sanı duyulmamış bir marka gönderildi, neyse kalktım oto elktrikçisine gittim taktıracağım verdim sensörü adam aldı kutusundan çıkardı tesisatı falan taktı aaa oda ne sensörlerin çapı benim eski bozulanla aynı değil, deliklerin içinden tamponun içine düşüyor! Bu sensörü taktırmak için tamponumumu değiştirteyim?

Cem 81 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Aralık 2013

    Sayın Cem Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön