23 Kasım 2015

Hepsiburada.com Bozuk Ürünleri Paketleyip Bana Göndermiş!

Hepsiburada.com'dan aldığım HDD ve ayrıca aldığım kutusu bozuk çıktı. Bu durumun benim sinirlendirmesine sebep olan şeyde daha önce yine Hepsiburada'dan aldığım Sony Eurasia z ultra model telefonun hoparlörünün patlak gelmesi. Ve işin garibi hoparlör üstünde ki korumaya sert bir cisimle baskı uygulanmış olması.

Yani ürün daha önce %99 ihtimalle iadeden dönmüş ve Hepsiburada tedarikçi firması da ürünü tekrar paketleyip bana gönderdi. Nasılsa bu durumu hiçbir şekilde kanıtlayamam. Yani alanın elinde kalıyor. İnternetten alışveriş yaparken farklı bölgelerde ki tedarikçilerden ürün temin eden şirketlerden uzak durun. 1500 TL'min karşılığı 3 bozuk ürün!

Harun 58 Okunma

Cevaplar

 • Harun23 Kasım 2015

  Hepsiburada.com'dan aldığım harddisk ve ayrıca aldığım kutusu bozuk çıktı. Bu durumun benim sinirlendirmesine sebep olan şeyde daha önce yine Hepsiburada dan aldığım Sony Eurasia z ultra model telefonun hoparlörünün patlak gelmesi. Ve işin garibi hoparlör üstünde ki korumaya sert bir cisimle baskı uygulanmış olması. Yani ürün daha önce yüzde 99 ihtimalle iadeden dönmüş ve Hepsiburada tedarikçi firması da ürünü tekrar paketleyip bana gönderdi. Nasılsa bu durumu hiçbir şekilde kanıtlayamam. Yani alanın elinde kalıyor. İnternetten alışveriş yaparken farklı bölgelerde ki tedarikçilerden ürün temin eden şirketlerden uzak durun. 1500 liramın karşılığı 3 bozuk ürün.

 • Harun23 Kasım 2015

  Merhaba, sitemizden almış olduğunuz ürünleriniz için, hızlı değişen stok ve tedarik koşulları nedeniyle değişim yapılamamaktadır. İade işleminin tamamlanmasının ardından dilerseniz yeniden istediğiniz ürün için sipariş verebilirsiniz. Konu hakkında size farklı şekilde yardımcı olamıyoruz. Hepsiburada.com alışveriş yapmak isteyenlerin dikkatine. Sorunları sözde çözüm yolu bu. Nasılsa kimse dava açmıyor. orada burda yazıp dururlar mantığı... Ürünü değişemiyosanız alın parasını verin.

 • Harun23 Kasım 2015

  Bana üretilen çözüm hızlı değişen stok yüzünden değişim yapamıyoruz. Bu şu demek oluyor. Belimizde ki son ürünü size verip kurtulduk. Ve yedek parça olarak satabileceğiniz bir ürünü bana 1050 liraya sattınız. Sitede şuan aynı ürün yok. Fakat stok durumunuz beni ilgilendirmiyor. Kliksa da alıp gönderin necip iletişimden gönderin teknosa'dan alıp gönderin nereden gönderirseniz gönderin. Ve bire bir değişim yapmadan da sorununuz çözüldü diyerek mesaj atmayın. Tüketiciyi aldatmaya yönelik satış politikası yerine tedarikçi denetleme usulüne geçin.

 • Harun23 Kasım 2015

  Mail sisteminiz de size cevap veremiyorum. Bu bile şikayet konusu. Bana bi mail atıyorsunuz ama ben size cevap veremiyorum. Ben sizin emir eriniz değilim. Bana komutlar yağdırınca sorun çözülmüş olmuyor. Benim sorunum zaten telefonun bozuk gelmesi. Siz bunu teknik servise gönderip evet ürünü siz bozmuşsunuz deyip geri göndericrksiniz. İlk defa dolandırılmıyorum:) benim derdim tedarikçilerinizi denetlemeniz ve insalara iade dönmüş ürünleri satmamanız. çünkü bunu ispat etmek imkansız. Ürününservise göndermem bir şey ifade etmiyor. Değiştirmeniz gerekli.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Kasım 2015

  Sayın Harun D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KZL-669-71480 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön