10 Temmuz 2013

Hepsiburada.com Bozuk Çıkan Ürünü Değiştirmiyorlar!

Hepsiburada'dan aldığım Hp M1217nfw yazıcı, paketinden açtığımda arızalı çıkmıştı. Başvuru formu oluşturup Yurtiçi Kargo ile geri gönderdim. Değişim yapılmayıp Hp servisine tamire gönderilmiş. Tamir edildikten sonra paketleyip bana göndermişler.


Ben ürünü, orijinal kutusunda tüm aparatlarıyla sapasağlam göndermiştim. Bana gelen ürün, kalitesiz bir kolide hurda gibi sarılmıştı. Hiçbir kablosu ve evrakı yoktu. Ön kapak ve arka kasa kırık durumdaydı.


Yurtiçi Kargo durum tespit tutanağı tuttu ve bunu geri göndereceğiz dediler. Bugün sordum iade için, 5 gündür onay bekliyorlarmış. Çağrı merkezinden 4-5 kişiyle görüştüm. Kayıt oluşturduk
dönüş yapılacak dediler ama hala beni hiçbir yetkili beni aramadı.

Ertekin 95 Okunma

Cevaplar

  • Ertekin10 Temmuz 2013

    Sürecin gelişimi şöyledir, 11.06.2013 : Ürünü kargodan teslim aldım. 17.06.2013 : Başvuru Onay Kodu verdiler. Ürünü geri gönderdim. 03.07.2013 : Ürünü teslim aldım. (Yukarıda anlattığım şekilde) 03.07.2013 : Yurt içi kargo durum tespit tutanağı tutup ürünü benden geri aldı. Değişim istemiyorum. BU ÜRÜNÜ İADE ETMEK İSTİYORUM.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Sayın Ertekin A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön