15 Şubat 2013

Hepsiburada.com Boş Paket Gönderdi Şaka Gibi!

6 şubatta ilgili siteden Çanta sipariş ettim, 13 şubatta kargom geldi, kocaman bir çanta sipariş etmiştim, ancak cep telefonu kutusu kadar küçücük bir kutu göndermişler. Bende kargoyu kurye görevlisinin yanında açtım. Kutuda sadece çantanın koruma kılıfı vardır, şaka gibi ya, Çanta Yoktu!


Firmayı arıyorum, kargo görevlisine tutanak tuttuk, tutanağın bile onayının verip geri gönderilmesini onaylamıyorlar. Tek cümle sakızlı gibi ağızları yapılmış,“merkeze ilettik" Sayın yetkili size burdan sesleniyorum, tüketiciyi koruma kanununa göre tarafıma ayıplı mal göndererek beni mağdur durumda bıraktınız, konuyla ilgili tarafıma geri dönüş bile yapılmadı, firmamız ile ilgili suç duyurusunda bulunacağım, bilginize.

Gözde 59 Okunma

Cevaplar

  • Gözde15 Şubat 2013

    klasik formattaki cvp maiilerinizi kesinlikle kabul etmiyorum! bana "şu tarihte şu işlem yapılacak bu tarihte bu işlem yapılacak,iade prosürümüz şöyledir. sizin yaşadığınız olası durumda bunu yapmaktayız diye belirtici mail atacaksınız ve aynı zamanda benden özür dileyeceksiniz!!" tüketiciyi koruma kanununa göre kurumunuz tüketici olan bana ayıplı ve kusurlu mal göndermiş olup (hatta mal göndermediğiniz söylersek daha doğru olur) herhangi bir bildirimde bulunmadı konuyla ilgili ve yardımcı olmamaktadır. size 48 saat süre veriyorum,talebi işleme koyup göndermediğiniz takdirde hukuki süreç başlatacağım. buna buradan size tebliğimdir!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Gözde D, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön