09 Aralık 2014

Hepsiburada.com Blok Vitrin Ve Duvar Ünitesi Bina Girişinde Teslim Edildi

Adore Flat Line Blok Vitrin Ve Duvar Ünitesi siparişimin 2.gününde Yurtiçi Kargo Çapa şubesinden bir eleman tarafından anneme sokakta teslim edilmeye çalışılmış.

Annemin rica minneti ile ürün sokak yerine bina girişinde teslim edilmiştir. Dairem 2.katta olup, ürün 90 kg. ağırlığındadır. Hepsiburada.com müşteri hizmetleri ve Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ile defalarca görüşmeme rağmen bir çözüm üretilmemiştir.

06.12.2014 günü dışarıdan iki taşıma elemanı ile belli bir ücret karşılığı daireme taşınmıştır. (Ne güzel müşteri kendi sorununu kendisi çözebiliyor. Şimdi biliyorum Hepsiburada.com müşteri hizmetleri matbu bir cevap yazacak sorunumu şıp diye çözmüş olacak.

Özcan 242 Okunma

Cevaplar

  • Özcan19 Aralık 2014

    Hepsiburada.com'dan uzak durun! uzak durmanız menfatinize arkadaşlar...

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Aralık 2014

    Sayın Özcan E. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan EBF-522-19163 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön