16 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Bitmek Bilmeyen Ürün Tedariki Ve Kargo Süreci!

26 Temmuz 2013 tarihinde sipariş etmiş olduğum 2 adet minibüs lastiği, bugün (14 Ağustos) tarihi itibariyle hala tedarik sürecinde görünmektedir. Son 10 günlük sürede hem mail yolu ile hemde Hepsiburada.com çağrı merkezinden telefon aracılığı ile açmış olduğum ticketlarda tarafıma kargolama süreci ve tedarik konusunda hiçbir bilgi verilmeden kapatılmıştır.


Telefonla yapmış olduğum her görüşmede tedarikçiden bir bilgi alınamadığı tarafıma bildirilmektedir. Eğer ürün temin edilemeyecekse tarafıma hemen bir dönüş yapılmasını ve siparişi iptal edeceğimi kendilerine bir çok defa söylememe rağmen, her defasında tedarikçiden bilgi alınıp dönüş yapılacağı belirtilmektedir. Konu ile ilgili net bir dönüş bekliyorum.

Bora 26 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Sayın Bora A, Siparişinizin teslimi sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede teslim edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön