11 Haziran 2015

Hepsiburada.com Bilgim Dışında Kredi Kartımdan Yapılan Harcamaya İlişkin İade ve Yardım Alamıyorum!

20.05.2015 tarihinde Hepsiburada.com sitesi aracılığı ile şahsıma ait olan kredi kartından bilgim ve onayım olmaksızın 3. şahıslar tarafından 2.453,56 TL tutarında alışveriş yapılmış bulunmaktadır. Konuyu bankam ve Cumhuriyet Başsavcılığı ile paylaşmış bulunmaktayım. Yapılan harcamayı fark ettiğim 23/05 tarihinde çağrı merkezinizi arayarak şikayet kaydı oluşturdum, dönüş yapılacağı iletildi ancak dönüş olmadı. 25/05 tarihinde faks ile konuyu ilettim dönüş olmadı. Konuyla ilgili firmanız tarafından muhatap bulamıyorum. Firmanızın gereken iadeyi gerçekleştirmesini talep ediyorum. Aksi takdirde firmanızın yaşattığı mağduriyet sebebi ile hukuki yola başvurarak tazminat davası açacağım.

Barış 276 Okunma

Cevaplar

  • Barış'ın Teşekkür Mesajı29 Temmuz 2015

    İlgili tutar tarafıma iade edilmiştir. Konuyla ilgilenen ve çözüme ulaştıran firma yetkililerine teşekkür ederim.

  • Barış12 Haziran 2015

    Bildirmiş olduğum şikayete istinaden firma yetkilisi tarafıma ulaşmıştır. Ancak şikayete ilişkin süreç henüz çözümlenmemiştir. Sürece ilişkin firma yetkilileri ile bulunacağım temas sonucu olumlu ya da olumsuz gelişecek görüşümü burada paylaşacağımı belirtmek isterim. Saygılarımla.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Haziran 2015

    Sayın Barış O. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında mail hesabınız üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili mail üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön