14 Eylül 2013

Hepsiburada.com Bana Ait Paranın Kullanımını Sınırladı!

11 Eylül itibarıyla yapmış olduğum alışverişte teklif fiyatı ile faturadaki fiyat arasında farkı sonradan gördüm. Bu konuyla yazışmaları ve görüşmeleri yaptım ve hediye çeki teklifini kabul ettim. Ancak bugün fark ediyorum ki hediye çekini 21 Eylül'e kadar kullanım ile sınırlandırmışlar.

Fazla alınan bu ücret tamamiyle bana aittir bu bedeli sınırlandırma hakkı olmadığını düşünüyorum. Yılların tecrübesiyle sistemsel eksikliğini gidermiş olduğunu düşündüğüm ve memnun olduğum Hepsiburada.com' un bu hataları ve özellikle bu davranışını uygun bulmuyorum. Sürenin sınırsız olması gerektiğini düşünüyorum. Olmadı hesabıma yatırmalarını bekliyorum.

Ersan 69 Okunma

Cevaplar

  • Ersan17 Eylül 2013

    Sistemsel gereklilik dolayısıyla yılsonuna kadar uzatılabileceğini bana bildirdiler. Nispeten uygundur ancak daha geniş ve memnun edici çözüm sunmalarını/teklif etmelerini beklerdim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Eylül 2013

    Sayın Ersan U. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön