04 Ağustos 2017

Hepsiburada.com Ayıplı Ve Pis Ürün Gönderdi.

Belirtilen kargo teslim süresi aşılarak elime ulaşan ürün ekteki fotoğraflarda görüldüğü üzere defolu ve pislik içerisindedir. Üründeki defolar paket dışından bile fark edilebiliyorken, Hepsiburada.com müşterisiyle dalga geçer gibi bu ayıplı ve çamurlu pis ürünü göndermiştir. 31.07'de kargoda denilen ürün 03.08'de kargolanmış 04.08'de elime ulaşmıştır. Süre aşımı mağduriyeti yetmediği gibi bu ayıplı ve pis ürün müşteriye layık görülmüştür.

Ekteki fotoğraflarda görüldüğü üzere üst demiri aşırı derece tahripli, yan ve çevre demirlerinin boyası atmış, ayakları çamur içerisinde ve demirlerinin pis olduğu bu ürüne 190 TL ödenmiştir. Kolay iade durumu kurtarmaz. Bu ürün 5 gün beklenildi. Gidip bir mağazadan alsam 5 gündür ürün sahibiydim. İnternet alışverişinin ne önemi kaldı o zaman? Müşterisine saygı duyan, önemseyen kurum ekte yer alan ürünü gönderir mi? Bunun cevabını kamuoyu versin.

Ahmet 518 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet14 Ağustos 2017

    2. kez sipariş ettiğim ürünü daha pis ve defolu şekilde gönderdiniz. Saygıymış hadi oradan.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Ağustos 2017

    Sayın Ahmet D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XIW-745-20657 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön