14 Kasım 2015

Hepsiburada.com Ayıplı Ürünün İade Alınmaması

Hepsiburada.com e-ticaret sitesinden aldığım Next aee sd21 Pro Aksiyon Kamera arızalı çıkmıştır. Su altında çekim yapmak üzere kullanılan aksesuar 15-17 Metre derinlikte kendiliğinden açılmış ve kamera içinden düşerek suda kaybolmuştur. Ürün aksesuarının kalitesizliğinden kaynaklanan sorunun kabul edip, probleme çözüm üretilmemiştir.

Murat 44 Okunma

Cevaplar

  • Murat16 Kasım 2015

    Ürünle ilgili problemi açıkça belirtmeme rağmen, dalga geçer gibi ürünü kendilerine göndermemi istiyorlar. Lütfen Hepsiburada, cevap verirken aklını da devreye soksun. Sitede ürünü değerlendirmeme yani şikayetimi dile getirmeme de izin verilmiyor. Ürünün yanında bulunan "ürünü değerlendir" butonu kaldırılmış. Ayrıca hakkınızı kanuni yollardan arayın diye mesaj gönderildi. Sonuç olarak problem yaşadığınızda sorununuzu ancak kanuni yollardan arayabileceğinizi bilerek www.hepsiburada.com adresinden alışveriş yapın derim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Kasım 2015

    Sayın Murat D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WCC-267-86678 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön