06 Kasım 2014

Hepsiburada.com Ayıplı Ürün İade Sorunu

Hepsiburada.com'dan 2 adet ayrı sipariş numaraları ile koşu bandı aldım. Servis kurulumlarını yaparken birinde hasarlar tespit etti ve tutanak tuttu. Tutanak 11.10.2014 (cumartesi akşamı) tarihinde tutuldu. Hepsiburada ve ithalatçı firma (Spor Dünyası) ile 13.10.2014 pazartesi tarihinde görüşerek geri iade işlemlerini başlattım.


Sistemden gönderi kodu alarak ürünü Yurtiçi Kargo ile gönderdim. Ürün teslim alınmadı denerek bana Yurtiçi Kargo tarafından iade edildi. Hepsiburada.com'u aradım ve yardımcı olmalarını istedim. Bana (Talep No: umu-548-24368) talep açıldı. Günlerce yazıştık, telefonla aradım. Bir sonuç alamadım. Servis raporlu ürünle ortada kaldım.

Cengiz 334 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Kasım 2014

    Sayın Cengiz T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UMU-548-24368 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön