21 Nisan 2016

Hepsiburada.com Ayıplı Ürün Gönderdiler

Hepsiburada.com adresinde kocaman 4,5 G uyumlu yazısına güvenerek aldığım ürünün 4,5 G uyumlu olmadığını alışverişten 20 gün sonra ülkemiz GSM operatörlerinin 4,5G'ye geçmesiyle birlikte anladım. Sitenin satıcısı Genesis ile temasa geçtim telefonlarının 4,5 G uyumlu olmadığını kabul etti. Telefonun iadesi için Hepsiburada.com ile temasa geçtim ama telefona kart taktınız diye ürünü iade almadılar.


Kart takmadan telefonun 4,5 G uyumlu olmadığını nasıl anlayacaktım. Ayıplı ürün gönderdiğiniz açık seçik ortadayken nasıl olur da bu ürünü iade almazsınız? Aynı ürün sitede hala 4,5 G uyumlu diye satılıyor. Satın alan tüm müşterilerine kart taktınız diye ürün iade edemezsiniz bilgisi veriliyor. E-ticareti ülkemizde başlatan sitenin düştüğü hale bakın!

Burhan 160 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Nisan 2016

    Sayın Burhan E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NZX-311-57348 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön