07 Ağustos 2015

Hepsiburada.com Asılsız Beyan!

Hepsiburada.com'dan 30.07'de girdiğim sipariş en geç 05.08'de kargoya verilecek olarak bildirilmesine rağmen ilgili tarihte kargoya verilmemiştir. Her aradığım müşteri temsilcisi ise yalan yanlış bildirilerde bulunmuştur.


Kimisi kendi stoklarını girdiğinde gün içinde kargoya verileceğini, kimisi stokta göremediğini kimisi tedarikçinin göndereceğini bildirmesine rağmen 05.08 de hala ürün için alınmış bir aksiyon yoktur. Üstüne üstelik 07.08 de 10:34 de ki son aramam da müşteri temsilcisi telefonu yüzüme kapamıştır.


Satış süreci ve sonrası müşteri memnuniyeti sıfırdır.

Aysel 70 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Sayın Aysel Ö. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan DIR-682-30716 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön