18 Mayıs 2015

Hepsiburada.com Artık Ürünlerim Başkalarına Teslim Edilmesin!

Hepsiburada sitesinden yaptığım ikinci alışveriş ve ikinci kez kargom Trabzon Akçaabat'a gönderiliyor. İlk kargom Ankara yerine Akçaabat'a gönderildi ve başkasına teslim edildi, şimdi 15 Mayıs itibariyle verdiğim sipariş kargo takibinden baktığımda yine Trabzon Akçaabat'a gidiyor. İlk alışverişimde defalarca kargo şubesine gittim defalarca telefon görüşmesi yaptım ve siparişi iptal ettirebildim. Şimdi yine aldığım ve parasını ödediğim ürünler Trabzon'a gidiyor ve tanımadığım birisine teslim edilecek.

Elif 98 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Mayıs 2015

    Sayın Elif Y. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan VGH-961-80327 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  • Elif18 Mayıs 2015

    Defalarca müşteri hizmetlerine konu anlatıldı, 3 kere hepsğiburada nın sitesinden sorunumu bildirir mesaj attım ve bana atılan cevap budur. Telefonla tekrar arama gereği dahi duymayan bir firma ve talebimi bir türlü anlamayan çalışanları.

  • Elif18 Mayıs 2015

    Cevap: Değerli Müşterimiz, talebiniz ile ilgili detaylı bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön