10 Eylül 2015

Hepsiburada.com Artık Bıktım!

Ürünü daha önce aldım hasarlı geldiği için kargo size doğrudan geri göndermiş. Neyse tekrar sipariş verdim. Bugün geldi yine hasarlı şekilde deterjanlar yarıya kadar boşalmış. Akıl var mantık var deterjan olan bir ürün hiç yan yatarak kapağı aşağı gelecek şekilde kutuya konur mu konursa tabi akar.


Bu yüzden sizin bu hassasiyetinizi göremedim ve yine iki seferdir beni mağdur ettiniz. Anneme almıştım mahcup oldum yüzüm diyecek sözüm kalmadı sizin yüzünüzde artık bu süreçten bıktığım için olmaz olsun dedim ürünü bu şekilde aldım. Size geri göndermeyeceğim şunu da bilin ki artık sizden bir çöp bile almam hakkımı helal etmiyorum sizle olan bütün ilişiğimi keseceğim.

Emre 42 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Eylül 2015

    Sayın Emre A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SZO-517-82583 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön