22 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Arızalı Ürünün İade Süreci!

832140** numaralı siparişim teslim alındıktan sonra bilgisayar bağlantısı yapılmak için kutusunda çıkarılmış ve kutudan bir adet kablosuz modem ve kablosuz mouse çıkmıştır. Çıkan mouse un pil koyulacak kapağı kırık olduğu görülmüştür. Konu ile ilgili hepsiburada.com müşteri hizmetleri arandığında hiç bir şekilde sorunuma cevap üretilememiştir.


Tek söyledikleri şey gerekli yerlerin benim ile irtibata geçeceği olmuştur. Kargo firmasına 12:30 teslim edilen kırık gelen paket kargo firmasının tüm zorluk çıkarmalarına rağmen teslim edilmiş, ama iade talebim onaylanmadığı için kargo şirketi kargonun şubelerinde kaldığını ve d-markete yönlendirilemediğini belirtmiştir.

Volkan 20 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada.com Temsilcisi29 Mayıs 2013

  Sayın Volkan Y. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Volkan28 Mayıs 2013

  problem çözüme ulaştırılmamıştır. sadece konu hakkında inceleme yapılacağı belirtilmiş ve 50 TL lik hediye çeki ve kargo bedeli tutarı kadar hedie çekinin yükleneceği sölenmiştir. ama şu ana kadar herhangi bir gelişme yoktur.

 • Volkan28 Mayıs 2013

  aynı konu ile ilgili Şikayet No : 1811807 numarası ile kayıt açtım ve şikayetimin çözüldüğü gibi bir cevap yazarak cevap verilmiştir. şikayetim çözülmediği gibi sorun dahada uzatılarak problem büyütülmüştür. geri ödeme yapacakları sipariş için kullandırığım 50 TL lik hediye çeki iade edilmemiştir. aynı zamanda hediye çeki olarak tanımlama yapacaklarını belirttikleri kargo ücretiminde hediye çeki halen tanımlanmamıştır. hepsiburada da açtığım şikayet kayıtlarımın hiçbiri de sonuca ulaşmamıştır. konu ile ilgili ekran görüntülerinide aşağıda bulabilirsiniz. konu ile ilgili telefon ile bilgi verilmesini talep etmeme rağmen hiç bir şekilde telefon ile dönüş olmamıştır.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Mayıs 2013

  Sayın Volkan Y. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön