26 Şubat 2013

Hepsiburada.com Arızalı Ürünü Değişim Yerine Servisine Göndermiş!

Hepsiburada.com adresinden 10.02.2013 tarihinde Samsung marka yazıcı satın aldım. Yazıcıyı kullanmak için çalıştırdığımda arızalı olduğunu anladım ve geri gönderim. Firma 18.02.2013 tarihinde arızalı gönderdiği ürünü yetkili servisine garantiye göndermiş ve beni hala mağdur etmektedir. Kendisi tarafından arızalı gönderdiği ürünün garantiden dönmesini bekletmektedir. Attığım mesajlara da hep aynı cevapları vermektedir. "Sorununuz en kısa sürede çözümlenecektir."

Emre 35 Okunma

Cevaplar

  • Emre26 Şubat 2013

    sorunum halen çözümlenmemiştir. yaklaşık 10 gündür hep aynı mesajları gönderiyorsunuz. ben artık mesaj değil satın aldığım ürünü kullanmak istiyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sayın Emre S, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön