25 Şubat 2013

Hepsiburada.com Arızalı Ürün Yolladılar!

Hepsiburada. com dan aldığım :Samsung 46EH6030 46" 200HZ UsbMovie 3D LED TV + 2 Adet 3D Gözlük: marka televizyonumun görüntüsünde maç izlerken, hd kablosu takmama rağmen playstation oynarken ve de normal yayınlarda alt yazılarda kasılmalar , donukluklar ve de görüntüde bozulmalar meydana gelmektedir.


Bu sorun nedeniyle servisin üç kez gelmesine rağmen sorun olduğunu görmelerine rağmen yapacak bir şeylerinin olmadığını söylediler. Hepsiburada.com a ağrıza kaydı girerek televizyonu gönderdim 23 gün sonra televizyonum geri geldi servis tarafından kurulumu yapıldıktan sonra arızanın aynı şekilde devam ettiği halde hiç bir işlem yapılmamıştır.

Mehmet 73 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet25 Şubat 2013

    Tek temennim magduriyetimin giderilmesi ve sorunumun çözülmesidir.Ancak bir aydır servislere ve hepsiburadaya bulunduğum bütün girişimlerimin sonuçsuz kaldığını belirterek hepsiburada.com olarak sizden kesinlikle paramın iadesini yada ürünü tedarik ettiğiniz mağaza dışında başka bir mağazadan ve samsung olmamak üzere sorunsuz başka bir televizyonla değişimini talep ediyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Mehmet Ali Ö, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön