13 Mart 2013

Hepsiburada.com Arızalı Ürün Gönderdiler ve Yenisini Bir Türlü Göndermiyorlar!

27.02.2012 tarihinde satın aldığım ürün arızalı çıktığı için, aynı gün değişim talebi girdim, ürünü gönderdim ve A******* A. adlı personelleri teslim adlı ve beni telefonumdan arayarak, ürünün yenisinin 08/03/2012 tarihinde gönderileceğini söyledi.

Bugün 13.03.2013 ve hala yeni ürün gönderilmedi.

Defalarca siteleri üzerinden şikayet girdim ama, her defasında "en kısa sürede çözülecektir" şeklinde copy-paste cevap verdiler. Çağrı merkezlerine de kayıt açtırdım ama cevap dönen yok.

Benim müşteri olarak suçum ne ki 15 gün önce ödemesini yaptığım bir ürünü hala kullanamıyorum, bana ulaşmıyor? Bu kabul edilebilir bir şey midir? Aynı zamanda tüketici mahkemesine başvuracağım.

Yilmaz 42 Okunma

Cevaplar

  • Yilmaz21 Mart 2013

    Hani ezberledikleri "en kısa sürede" ürünü gönderecektiniz? Bu gün 20 gün oldu hala ses seda yok. defalarca yazdım site üzerinden. Hani nerde ürün? Hani bana bilgi verilecekti? "en kısa sürede" demekten başka bir şey demiyorsunuz bana, bu mu bilgi vermek? nerde ürünüm? niye göndermiyorsunuz diyorum, yine cevap "en kısa sürede".... ama yeter artık, müşteriyi aptal yerine koymaktan vazgeçin artık. Demek ki artık bu tür şikayetlerin de önemi kalmamış. Mahkemeden başka çare kalmamış... Yazık.

  • Yilmaz14 Mart 2013

    Buraya cevap diye yazılanlar zaten günler önce çağrı merkezini aradığımda ve siteleri üzerinden problemle ilgili kayıt açtığımda da aynı şekilde verdikleri copy-paste bir cevap. Bu cevap, sonuca yönelik değil. Çözüm odaklı değil. Bilgi içermiyor. Şimdi hepsiburada.com beni cevaplamış mı sayılıyor. 10 gün önce söylediği şeyin aynısını burada da tekrar etmek, bana ne sağlayacak, söyler misiniz? ben ürünümün neden gönderilmediğini soruyorum, bunu neden cevaplamıyorlar. kayıt açtık, takip ediyoruz diyorlar. Bu soruma cevap değil ki. şu an hangi aşamada diyorum? buna da cevap yok. detaylar inceleniyor diye cevap geliyor. yahu bitmiyor mu bu inceleme, nedir sonuç, nedir şu anki durum, nedir problem, nedir??? cevap istiyorum ben ve ürünümü artık almak istiyorum. bu kadarı da artık ayıp, böyle bir kuruma yakışmıyor.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Mart 2013

    Sayın Yılmaz E. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön