16 Aralık 2013

Hepsiburada.com Arızalı Ürün Gönderdi!

Hepsiburda.com firması ''Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz'' diyorlar ama Yurtiçi Kargo yetkilisi ürünü açtırmıyor. Yurtiçi kargo yetkilisi ürün ambalajı hasarsızsa içi bizi ilgilendirmez diyor. Ürünümün kırık geldiğini söylesem de kargo yetkilisine ne tutanak tutuyorlar ne de ürünü geri alıyorlar.


Hepsiburda.com kargo firması ile nasıl bir anlaşma yaptı anlamıyorum. Ürünü açarsam kargo tutanak tutmuyor. Ben şimdi bu arızalı ürünü ne yapacağım.

Erhan 50 Okunma

Cevaplar

  • Erhan17 Aralık 2013

    ürünü size göndermemi istemişsiniz. ama yaptığımız satış sözleşmesinde kargo teslim alırken kırık ürünü tutanak ile teslim alınmalı diyordu. ben yurt içi kargo görevlisinden tutanak tutalım dedim bu tür durumlarda tutanak tutmadıklarını ifade ettiler. siz öncelikle durumu yurt içi kargo ile görüşün. niye tutanak tutmuyorlar? sizin sözleşmeye göre tutmaları lazım. yada artık sözleşmenizdeki o maddeyi değiştirin.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Aralık 2013

    Sayın Erhan Ç, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön