13 Şubat 2013

Hepsiburada.com Arızalı Ürün Gönderdi!

Hepsiburada.com tarafından 11.02.2013te teslim edilen King marka saç kurutma makinası teslim aldığım günden beri çalışmıyor. Arızalı ürünü geri gönderebilmem için gerekli forma bir türlü ulaşamıyorum. Defalarca müşteri hizmetleriyle konuştum kaç sefer mesaj attım. Fakat attığım mesajların hiçbirisine geri dönülmedi.


Yönlendirildiğim adresler üzerinden forma ulaşamıyorum ve şimdiye kadar hepsiburada.com çalışanlarından görüştüğüm herkes bu soruna tamamıyla kayıtsız kaldı. Arızalı ürün formu dolduramadığım için de bozuk saç kurutma makinası evde yatıyor. Her gün telefonda müşteri hizmetleriyle görüşmekten sıkıldım. Sadece bu konuda bana yardımcı olabilecek birisiyle görüşmek istiyorum.

Çiğdem 35 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem18 Şubat 2013

    Hepsi burada'dan aldığım arızalı saç kurutma makinasıyla ilgili problemim hala devam ediyor.Kargoyu gönderebilmem için bana verdikleri gönderi numarası yanlış çıktı.Kargo şirketi o numarayla kargoyu gönderemeyeceğini söyledi.18 şubatta bana yeni numarayı gönderceklerini söylemişlerdi.Fakat sabah maillerimi kontrol ederken sorunumla alakalı olmayan saçmasapan bir maille karşılaştım.Paketim şuanda kargo şirketinde ve hepsi burada ilgilenip de yeni bir numara göndermediği için de mağruriyetim devam ediyor.Kim bilir kargoyu gönderdikten sonra daha ne kadar bekleyeceğim.Hepsiburadan alışveriş yaparken bu tarz bir sorunla karşılaşmayı hiç düşünmemiştim.Sorunumun çözülmesini talep ediyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sayın Çiğdem D, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön