03 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Arızalı Ürün Değişimini 2 Aydır Yapmıyor!

Hepsiburada.com dan aldığım Altis markalı koşu bandının bel masaj aleti bozuk çıktı. Geri gönderim prosedürüne uyarak, 12.06.2013 tarihinde Yurtiçi Kargo ile, arızalı olan parçayı kendilerine gönderdim. Yaklaşık 2 ay geçmesine rağmen , göndermiş olduğum arızalı ürünle ilgili herhangi bir gelişme yaşanmadı.


Kendilerini defalarca aramama rağmen bir sonuç alamadım. Arızalı ürün durumunda 20 gün içinde sorunun çözüleceği taahhüdünü veren bu firma yaklaşık 2 ay geçmesine rağmen benim problemimi çözmüş değil. Yıllardır alışveriş yaptığım bu firmanın son zamanlarda artan şikayetleride dikkate alarak birdaha alış veriş yapmama kararı aldım.

Miraç 99 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Ağustos 2013

    Sayın Miraç A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön