13 Şubat 2013

Hepsiburada.com Arızalı Ürün Değişime Gitti, Aynı Sorunla Geri Geldi!

26/12/12 tarihinde hepsiburada.comdan almış olduğum samsung s3 marka cep telefonu 14/01/13 tarihinde arızalandı,sesim karşı tarafıma ulaşmıyordu.Telefonu hepsiburadaya 16/01/13 gönderdim,müşteri hizm.den telefonun yenisi gönderileceği söylendi.Fakat 07/02/13 tarihinde tel.ahize arızası düzeltildi diye gönderilen telefon yarım saat sonra aynı arızaya tekrar verdi.


Ben de telefon bedelinin iadesi veya yenisinin gönderilmesi için talepte bulundum onaylanmadı.Ayrıca tel.servisteyken kullanılmış,çekilen fotolar mevcut.teli alalı 45 gün oldu,30 günü serviste geçti.Talebimin red olmasının sebeb, iade veya değişim süresinin geçmesiymiş.15 gün kullanamadığım telin 2 taksidini ödedim.

Mehmet 49 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sayın Mehmet Utkan K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön