29 Haziran 2013

Hepsiburada.com Arızalı Telefon Garantiye Gidiyor Yapılmadan Geliyor!

Hepsiburada'dan aldığım telefonu ekranın kayması dolayısıyla garantiye göndermiştim (bir yığın uğraşarak). Telefon geri geldi fakat aynı arıza devam ediyor, telefonu anneme hediye aldım, aldığıma bin pişmanım, telefonun arızası yüzünden annem yine başka telefon kullanıyor çünkü. Ben site ilgililerinin ilgisizliğinden ve ihmalciliğinden dolayı sinirliyim.


Garantiye gidiyor yapılmadan geri geliyor, garantiye gönderene kadar da neler çektim yine aynı ilgisizlik! Siteye de mail yazdım eminim cevabı bir aydan önce gelmeyecektir.


Hepsiburada.com artık benim için bitti, güvendiğim bir alışveriş sitesiydi artık bedava verseler oradan hiçbir şey almam!

Ebru 55 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Sayın Ebru K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Ebru30 Haziran 2013

    Umarım bu değerlendirmeyi dikkate alırlar site sahipleri!!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi29 Haziran 2013

    Sayın Ebru K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön