12 Eylül 2015

Hepsiburada.com Arızalı Satılan Ürünün Değişimi Yapılmıyor

Hepsiburada.com dan aldığımız televizyon arızalı çıktı. Servis çağırdık. Servis notu " ekranda renkler karışık olduğundan doa kapsamında değişim verildi " raporu tutulmasına rağmen Hepsiburada.com para iadesi yapmak istiyor.


Israrla para iadesini kabul etmediğimi aynı ürünün iadesini istemem rağmen ne LG ne de Hepsiburada.com değişimine yanaşmıyorlar. Ürünün üretici firması ve ürünü satan site arasındaki sorumluluktan kaçma ve çözüm üretmeme yarışının ortasında kalıyorsunuz. Hem LG hem Hepsiburada güvencesi var zannetmiştim yanılmışım. İkisi de yok.

Kadriye 312 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Eylül 2015

    Sayın Kadriye Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OIV-932-43050 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön