10 Ekim 2016

Hepsiburada.com Arızalı Notebook

28.09.2016 tarihinde sipariş edilen ve 30.09.2016 tarihinde tarafımıza teslim edilen Asus UX310UQ-GL103TCIntelCore marka ve model notebook, bataryası bizim tarafımızda hiç şarj edilmeden 05.10.2016 Çarşamba gününe kadar çalıştı, aynı gün şarj uyarısı ile birlikte notebook şarja takıldığında şarj olmadığı görüldü ve cihaz şarjı biterek kapandı.

Hepsiburada.com, cihazın servise gitmesi gerektiğini paylaştı. Biz de cihazı İstanbul Kısıklı 'da ki Asus servisine götürdük. Ancak servis cihaz ile birlikte bize teslim edilen garanti belgesinin kaşeli ve imzalı olarak onaylı olmadığını ve Hepsiburada.com tarafından onaylanması gerektiğini paylaştı. Aynı gün Hepsiburada.com sorun kaydı ile konuyu çözmeye çalışıyoruz, ancak bugün 10.05.2016 Pazartesi ve hiçbir sonuç alamadık. Hepsiburada.com' da ki tek bilgi konunun ilgili birimlere aktarıldığı ve bize bilgi verileceğidir.

Özgür 104 Okunma

Cevaplar

  • Özgür10 Ekim 2016

    Merhaba, maalesef bu jenerik ve hiçbir anlam ifade etmeyen değerlendirme satış sonrası hizmetlerinizin musterilerinizim sorunlarını çözmek değil, oyalamak ve süreci uzatmak üzerine kuruldugunun kanıtı olmuştur.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Ekim 2016

    Sayın Özgür Ş. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MZF-115-51478 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön