26 Mart 2013

Hepsiburada.com Arızalı Koşu Bandı İçin İade 2 Aydır Yapılmıyor!

18380500 sipariş numarasıyla 02.2012 tarihinde satın aldığım koşu bandım 09.2012 tarihinde ilk arızasını vermiştir. Bu tarihten itibaren, aynı şikayetten teknik servise kısa aralıklarla 3 kez arıza bildirimi yaptım ve 3 kez cihazım tamir edildi, hatta motor değiştirildi ancak motor değişimden hemen sonraki ilk kullanımda yine aynı hatayı verdi.

4. şikayetim sebebiyle ürünümün para iadesi istedim ancak 01.2013 te cihazı göndermeme rağmen yaklaşık 2 aydır hiç bir yanıt alamadım. Hepsiburada'ya 2 kez yazdım, tedarikçi firmadan yanıt beklendiği söylendi. 2 aydır firma neye karar veremedi anlamadım. Sonuçta ben ürün iadesi onaylandığı için ürünü kargolamıştım.

Büşra 55 Okunma

Cevaplar

  • Büşra04 Nisan 2013

    halen bir cevap yok siz nasıl bi firmasınız? mesajım Çince mi de bir türlü anlayıp yanıt veremiyorsunuz?

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Büşra G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön