09 Kasım 2013

Hepsiburada.com Aldığım Ürünün Aparatını Eksik Gönderdi!

6 temmuzda teslim aldığım ürünün parçasının eksik olduğunu bildirmeme rağmen eksik ürün gönderilmedi. Konuyu tekrar ilettiğimde eksik ürün gönderildi diye mail atmalarına rağmen ürünün ürün gelmedi.


Müşterinizi yanıltıyorsunuz, oyalıyorsunuz diye Hepsiburada.com müşteri hizmetlerini ikaz etmeme ve gereğini yapacağız demelerine rağmen defalarca müşteri hizmetleri ile iletişim kurup sorunuzu çözeceğiz size geri dönüş yapılacak demelerine rağmen aylar geçti hala benimle iletişim kurulmadı.


Bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum. Hepsiburada.com olarak bana artık ne söyleseler inanmayacağım 3 kuruşluk malzeme için beni madur ettiler mağduriyetimin giderilmesi için sizlerden yardım bekliyorum.

Erdoğan 44 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Kasım 2013

    Sayın Erdoğan K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön