08 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Adres Değişikliği Mesajım Ciddiye Alınmadı!

Hepsiburada.com üzerinden 04.05.2013 tarihinde yapmış olduğum alışverişin ardından teslimat adresinde eski bilgilerimin kayıtlı olduğunu farkettim ve gün içerisinde adres değişikliğimi belirten bir mesaj attım. ürün onayından sonra bu değişikliği bildirmemi bildirdiler. Onaydan sonra mesajımı yeniledim cevap alamadım yeniden mesaj attım ve adres değişikliğinin kargo firmasına bildirildiği mesajını aldım bugün ürünümün eski adresime göderilmek üzere (belki de götürüldü) dağıtımda olduğunu öğrendim ve kargoyu aradım adres değişikliği ile ilgili bi bilgi gelip gelmediğini sordum böyle bir talep olmadığı cevabını aldım. Bu arada en az 4 5 kez şikayet ve talep kaydım alındı ancak hala çözüm yok.

Ömer 45 Okunma

Cevaplar

  • Ömer09 Mayıs 2013

    gelen e postalar da bu cevaplar gibi kopyala yapıştır. ben size eposta atmadınız demedim ki madem ilgilendiniz de benim ilk mesajımdan 4 gün sonra kargolarım eski adresime teslim edilmek üzere o adrese gitti ve ben kargo firmasını aradığımda neden adres değişikliği bilgisi olmadığı bilgisini aldım. lütfen daha detaylı bilgiler verin. iyi çalışmalar.

  • Ömer09 Mayıs 2013

    bana yapılan bigilendirme mesajı :Talebinizi yerine getirmekte geciktiğimiz için özür dileriz. ............ Kargo'ya hemen bilgi verilmiş ve ilettiğiniz adrese teslim için talepte bulunulmuştur. Yönlendirme yapılacak ve ürünler ................................................ - İstanbul adresinize teslim edilecektir. ben bunun tam 5 gün öce yapılmasını istedim ve olmayınca kargo firmasını arayıp kendim adres değişikliğini yaptım yani yaptığınız bilgilendirme hiç bir işe yaramadı.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın Ömer K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön