04 Aralık 2013

Hepsiburada.com Açılmış Ürün Gönderdi!

Hepsiburada.com'dan 01. 12. 2013 tarihinde 1 adet Kingston 8GB KVR1333D3N9/8G siparişi verdim. 03. 12. 2013 tarihinde benim evde olmadığın saatte evde olan biri tarafından kargo alınmış ve açılmamıştır.


Eve geldiğimde paketi açtım RAM kutusu içerisinden çıkarılmış, kutunun yapışkanı kesilmiş ve kutu kapatılmış ama RAM kutuya konulmamış kutunun yanında duruyordu! İyi niyetle garanti kaşesi için açmışlardır, RAM'de sallantıdan kendisi çıkmıştır diye düşündüm fakat o da ne garanti kağıdı ellenmemiş bile! Değil kaşe tek çizik yok kağıtta! Hepsiburada.com bu durumu düzelmediği takdirde Tüketici Mahkemesi'ne avukatlarım en kısa sürede dava açacaklardır!

Mete 70 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Aralık 2013

    Sayın Mete Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön