26 Şubat 2013

Hepsiburada.com 5. Kez Aynı Hata!

Daha öncesinden 4 ayrı kargomda Hepsiburada.com'un yaşattığı sıkıntı 5. kez tekrar edince artık canıma tak etti ve sizlerle paylaşmak istedim. Ekteki resimde de açıkca görüldüğü üzere, firma Konya'nın Ereğli ilçesine gönderi yapmakta. Benim Hepsiburada üzerinde Ereğli'ye dair kayıtlı bir adresim olmadığı gibi, Siparişimi verirken belirttiğim teslimat adresim Antalya'dır.


Şirketlerin belirli bir çalışan sonrası çalıştırmak zorunda olduğu personeller ya bu departmanda çalışıyor bu aynı mevzu 5^dir tekrar ediyor ya da personelleri dikkatsiz iş yapıyorlar. Başka açıklaması yok. Daha önceki hatalarında da defalarca yazışmalarımız oldu. Dilerseniz onlarıda paylaşabilirim.

Mehmet 48 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet26 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Bu aksaklığı bana 5. kargomda da yaşattığınız için kabul edilebilir bir durum değildir. Açık ve net olarak sisteminizde teslimat adresini belirtmiş (diğer 4 kargo da da olduğu gibi) olmama rağmen gene sisteminizde kayıtlı olmayan bir adrese hangi akla hizmet ile gönderi yapıldığını anlamıyorum. Bir hata 1,2,3 yapılır. 5. kez tekrar eden kargo gönderisinden bahsediyorum. Söyleyecek söz bulamıyor, umuyorum ki firma olarak sorumsuzca çalışan arkadaşlarınıza çeki düzen verirsiniz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sayın Mehmet Mesut Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön