14 Eylül 2013

Hepsiburada.com 4 Günde Kargo Yazdığı Üründen 1 Haftadır Haber Alamadım!

Yazlık için TV alacaktım, Hepsiburada.com üzerinde uygun bir Tv buldum. Ürünün üzerinde
4 günde kargo yazıyordu, ancak 1 haftadır üründen haber alınamıyor. 2 gün önce müşteri hizmetlerine durumu ilettim, bir an önce tedarik edeceklerini söylediler ama hala sonuç yok.


4 gün sonra da tatilim bitiyor, yazlık uzunca bir süre boş kalacak... Ve Hepsiburada.com ürünü ne zaman tedarik edecek merakla bekliyorum. Hepsiburada.com dan böyle bir sorumsuzluk beklemiyordum.


Zorunda kalmadığım sürece Hepsiburada.com'dan alışveriş yapmayacağım bundan sonra.

İbrahim 23 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim15 Eylül 2013

    Verilen bu cevap çözüm değildir, benim bilgilendirmeye değil ürüne ihtiyacım var. Ürünü almadan önce 4 günde geleceğini telefonda teyit etmeseniz yine bu kadar sinirlenmezdim. Şu anda da halen ne zaman geleceğini söylemiyorsunuz, müşteri memnuniyetine biraz önem vermelisiniz bence!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın İbrahim D. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön