18 Mayıs 2016

Hepsiburada.com 37 Gündür Ürünümü Göndermiyor

11.04.2016 tarihinde Hepsiburada.com'dan sipariş geçtiğim aoc g2460pg 37 gündür bana teslim edilmemiştir. Gönderdiğim resimde de göreceksiniz sorularıma otomatik cevap verilmektedir. Karşımda muhatabım yok. Ben diyorum ki şu gün gelecek dediniz ne oldu diyorum sürekli aynı otomatik cevap veriliyor. Sürekli sorularıma sürekli bu mesaj atılıyor. 'Ürününüzün tedarik ve kargolama durumu hakkında gerekli kontrolleri sağlayarak kısa süre içerisinde tarafınıza detaylı bilgi vereceğiz.

' Benim sorduğum soruyu bile okumuyor müşteri hizmetleri hep aynı mesaj atılıyor. Ben çok farklı sorular bile sorsam hep aynı mesaj bunlar müşterilerinden gelen soruları bile okumuyorlar otomatik bilgisayar üzerinden tuşa basıp otomatik cevap. Müşterisini dinlemeyen ne dediğini umursamayan firmadan ne beklersiniz. Tam tamına 27 gündür parasını ödediğim ilk taksitini kredi kartıma yatırdığım ürünün yüzünü göremedim..

Aziz 36 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Mayıs 2016

    Sayın Aziz O. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UMT-705-66084 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön