24 Ağustos 2013

Hepsiburada.com 25 Günde Siparişim Teslim Edilmedi İptal de Etmiyorlar!

31/07/2013 tarihinde Hepsiburada.com adresinden vermiş olduğum sipariş ile ilgili 19/08/2013 tarihinde müşteri hizmetlerine 21.08.2013 tarihinde kadar gönderilmemesi durumunda iptal edeceğimi bildirdim ve 21.08.2013 tarihinde siparişimi iptal ettim.


Gelen cevapta ise ilgili birime iletilerek siparişin iptal edileceğini söylediler. Aradan 3 gün geçmesine rağmen iptal etmedikleri gibi alay edermişcesine ürünlerden 1 adet gönderide bulundular. Gelen kargoyu kabul etmeyeceğim. Kalan tüm siparişin iptal edilmesini talep ediyorum.

İbrahim 57 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Sayın İbrahim İ, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön