31 Mayıs 2014

Hepsiburada.com 2. El Cihaz Gönderdi

Kargonun kutusu kapalı gibi duruyordu ama üzerindeki bu Yurtiçi Kargo bandı bana garip gelmişti. Kutuya dokunmam ile bir anda kutu resimdeki gibi açıldı. İçinden telefonun kutusunu aldığımda resimdeki gibi, kutunun açıldığında yırtılan etiketinin, yırtık olduğunu gördüm. Sonrasında bataryanın poşeti de açılmış ve resimdeki gibi düzensiz kapatılmış durumda idi.


Telefonun kutusunun üzerindeki başarı ambleminin ve kutunun zedelenmiş olması ve telefonun etiketinin yapışmasının garipliği ve üzerindeki tozdan da telefonun 2. el olabileceği şüphesine kapıldı. Bu telefonun elimden alınıp, kutusu açılmamış stikerını benim açacağım 0 bir telefonla değiştirilmesini talep ediyorum. Hepsiburada.com telefonu kullanmadım.

Yunus 396 Okunma

Cevaplar

  • Yunus31 Mayıs 2014

    Siteniz üzerinden doldurulması gereken formu dün müşteri hizmetlerinizi arayarak doldurttum fakat hala kargo gönderim kodu diye bir kod tarafıma gönderilmedi. Kimse kale alıpta arayarak benimle konuşmadı. Mail olarak bile bir cevap verilmedi. Bu verilen cevabın aynısını bir de mailime atmışsınız. Ürünü size yollayabilmem için gereken kodu sizden beklemekteyim.

  • Yunus31 Mayıs 2014

    Ücret iadesi talebim yoktur. ben 0 ürün alacağım diyerek kampanyadan yararlanarak o siparişi verdim. ürünün kutusu açılmayıp 0 olduğuna dair bulunan stickeri koparılmamış olan 0 bir ürün ile değiştirilmesini talep etmekteyim. siparişimi vereli 1 haftayı geçecek ve ben hala ürünüme kavuşamadım. ürün iadesi değil de değişimi talebim yer almaktadır. sitenizde ise ürün değişimi bölümü yer almaktadır. Gerekenin yapılması ve mağduriyetimin giderilmesini talep etmekteyim. Kutunun içeriğinde bulunması gereken fakat benim elimdeki kutuda bulunmayan silikon kulaklık başlığı diye bi şey varmış buradaki telefoncunun söylemesi, o parça da kutudan çıkmadı veya telefonu açan kişi tarafından alındı. Mağduriyetimin giderilmesini talep etmekteyim. Ürünü açana kadar kargo elemanları bizimle beklemiyorlar dolayısı ile kargo çalışanının tutabileceği bir tutanak elimizde olmuyor. zaten kargo elemanları ya ürünü alın yada geri götürelim diyerek işin içinden çıkıyorlar.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Mayıs 2014

    Sayın Yunus Emre Ş, Sitemiz üzerinden form doldurarak ürünü ücretsiz olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. İlettiğiniz fotograflar baz alınarak ürününüz Yurtiçi kargo firmasına tazmin edilecek olup ücret iadesi sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön