18 Temmuz 2016

Hepsiburada.com 2 Aydır Para İadesi Gerçekleşmiyor

Yaklaşık 2 aydır para iadesi için bekliyorum. 30'dan fazla görüşmemiz oldu. Ne zaman Call Center'dan birisiyle konuşsam farklı şey söyledi. Ne dendiyse yaptım. İade raporunu şu maile gönderin dediniz, gönderdim.


Sonra bir gelişme olmayıp aradığımda, başka bir görevli bir de şuraya gönderin dedi. Yine gönderdim bir gelişme olmadı. En son gelişme; 16 Haziran tarihinde zaten alışverişi gerçekleştirdiğim kredi kartına para iadesi yapıldığı söylendi. Ancak ekstrem de bir iade göremeyince bankayı aradım ve yetkili de böyle bir iade yapılmadığını, eğer yapılsaydı zaten 5 gün içinde hesabıma geçmiş olacağını söyledi.


En son 13 Temmuz'da Hepsiburada hesabım aracılığıyla konuyla ilgili bilgi verdiğim mesajıma cevap bile verilmedi. Eğer iade işlemi yapıldıysa, bana bunun belgesini iletmenizi, yapılmadıysa da artık bir an evvel işlemi gerçekleştirmenizi rica ediyorum.

Zafer 114 Okunma

Cevaplar

  • Zafer27 Temmuz 2016

    Bana hiçbir şekilde yardımcı olunamadı. 2 ay oldu, televizyonu size göndermeme rağmen ödeme yapılmamıştır. Ödeme yapıldığına dair belge istiyorum, ısrarla gönderilmiyor. Hukuki yollardan hakkımı arayacağım.

  • Zafer19 Temmuz 2016

    18 Temmuz'da gelen mailde benden istenildiği gibi iban bilgilerimi yazıp gönderdim. Sanırım dördüncü kez iban bilgilerim isteniyor. Henüz bir gelişme yok. İnşallah yine başa dönmeyiz. İki aydır Hepsiburada'dan kime başvurduysam, hızlı bir giriş oluyor, fakat sonuca varamıyoruz. Bir sonraki başvurumda da her şey baştan başlıyor.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Temmuz 2016

    Sayın Zafer K. Mail adresiniz üzerinden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla. Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön