13 Şubat 2013

Hepsiburada.com 2 Aydır Arızalı Ürün İadesi Alamadım!

2 ay önce SD kart sipariş ettim. Bu siteden ağzı yananlar tanımama rağmen bu kadar basit bir üründe ne sıkıntı olabilir diye düşünmekte hata etmişim. Yolladıkları ürün arızalı çıktı, geri yolladım. Ürün değişti diye geri yolladılar, aynı ürün, aynı arıza ile geri geldi. Bu sefer artık para iadesi istedim.


Daha önce arızayı 1 haftada anlayan şirket bu sefer 1 aydır arızayı onaylayıp para iadesini gerçekleştirmedi. Yolladığım mesajlara da, biz teknik servise yolladık, onların sorumluluğu diye cevap dönüyorlar. Halbuki ben ödemeyi hepsiburadaya'ya yaptım, paramı iade edecek olanlar onlar ama umurlarında değil. 2 ay oldu, basit bir ürünü alamadım.

Volkan 49 Okunma

Cevaplar

  • Volkan04 Mart 2013

    Ürünün ücretini geri alabildim ama kargo ücretini ödememek için hala beni uğraştırıyorsunuz. Şöyle anlamsız bir sebep öne sunup: "Siparişinizdeki fiyatlandırma işlemleri tamamlandığı ve faturanız kesildiği için kargo bedelinin iadesi şu anda yapılamamaktadır" sonra da isterseniz hediye çeki verelim dediniz. Hediye çeki istemediğimi belirtmeme rağmen hediye çeki tanımlayıp bir ay içinde kullanın dediniz. Üç kuruşluk kargo parasını ödememek için koca şirketin attığı taklaları hayretle izliyorum. Sizden yaptığım alışveriş sonucu 2 ay uğraştım, vakita kaybettim ve bir de üstüne kargo parasını ödemeye niyetim yok. Derhal hediye çeki değil, PARA İADESİ istiyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sayın Volkan Ş, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön