18 Eylül 2013

Hepsiburada.com

1888477 numaralı şikayet numaramı eklemek isterim. Defalarca Çağrı Merkezi üzerinden görüşmem oldu , konu ise" tarihinde verilen sipariş kot pantalon" kesinlikle yetkili birimlere konuyu ilettiklerini geri dönüş olacağı, mağduriyetimin giderileceği iletildi. Müşteri hizmetleri yetkililerinden A** Hanım ile görüşmem oldu, kendisi konuyla ilgili 3 sefer geri dönüş sağladı, bu kadar üsteleme rağmen, hiçbir bilgi verilmeden 28. 06. 2013 tarihinde alınan sipariş iptal edilip 11. 09. 2013 tarihinde sms ile tutar iade edileceğine dair bilgi geldi.

Tabi bu süreci , eğer yine yetkili birimler geri dönüş olmazsa, çağrı merkezi görüşmeleri dinlenmesi için BTK ve yanıltıcılık sucuyla ilgili yasal birimler takip edecek.

Murat 29 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Murat A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön